Kurumsal SEO

Arama motorlarında iyi bir sıralamaya sahip olmadan internetteki hedef kitlenize ulaşmanız oldukça zor. Yapılan araştırmalar, arama motorlarındaki sonuçların satın alma davranışları üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir. Birçok kişi, herhangi bir ürün ya da hizmet satın almadan önce arama motorlarında arama yapmaktadır ve bu durum yalnızca e-ticaretle sınırlı değildir. Firmanızı geniş kitlelere duyurabilmek için SEO konusuna önem vermeniz gerekir.

     İyi bir SEO çalışması geniş bütçe ayrılmış bir konvansiyonel reklam çalışmasıyla dahi ulaşamayacağınız bir kitleye erişmenizi sağlayacaktır.

SEO Nedir?

     Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) anlamına gelen SEO arama motorlarında görünür olmak için gereken ilkelerin genel adıdır. Bir sitenin arama motorlarında iyi bir sıralamaya sahip olması için SEO kriterlerine uyması gerekir.

İyi Bir Sıralama İçin Ne Yapmak Gerekir?

     Arama motorlarının siteleri değerlendirirken dikkat ettikleri birçok kriter vardır. Search Engine Optimization konusunda etkili bir çalışma yapmak için metin yazımı, yazılım, görsel tasarım, front end tasarımı gibi birçok kritere dikkat etmek gerekir.

     Ruber Media, profesyonel bir ekiple SEO konusunda nitelikli hizmet vermektedir. Bizimle çalışarak internette görünür olabilirsiniz.

Eşsiz Site Tasarımları

Tasarım uzmanlarımız sayesinde, oldukça şık ve tamamen size özgü bir web sitesi inşa ediyoruz.

SEO Uyumlu Siteler

Yazılımlarımızı, güncel kurallara göre, en optimize şekilde düzenliyor ve tasarımlarımızı buna yönelik yapıyoruz.

Hızlı ve Stabil Performans

Sitenizin her zaman için hızlı açılmasını ve belirli bir standartta hizmet vermesini sağlıyoruz.

Sade ve Kullanışlı Arayüz

Sitenizdeki ziyaretçilerin kolayca gezinebilmesi ve hızlıca işlem yapabilmesi için arayüzünüzü optimize ediyoruz.

Güvenli Yazılım

Sitenizin saldırılara maruz kalmasına ve emeklerinizin heba olmasına izin vermiyoruz.

Ekibimiz Her Zaman Sizinle

Yalnızca web sitesi tasarımı alanında değil her alanda sizlerin ve işletmenizin yanında duruyor, sizlere her konuda destek veriyoruz.

RUBER MEDIA

Kurumsal SEO Referanslarımız

Telefon:

0 (232) 332 11 52

E-mail:

info@rubermedia.com

error: