Ruber Media olarak dijital reklamcılığın pek çok alanında sizlere kapsamlı bir destek sağlamaktayız. Bu anlamda sunduğumuz hizmetlerden biri de Londra sosyal medya yönetimi kapsamındaki profesyonel desteğimizdir. Kurumsal ve güçlü bir sosyal medya desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla markanızın müşteri etkileşimini standartların üstünde bir noktaya taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Geleneksel reklamcılık yöntemleri günümüzde de geçerli olsa da dijital dünyanın gücü karşısında yenildiğini kabul etmek gerekir. Özellikle sosyal medya söz konusu olduğunda artık çok büyük bir etkileşim hacminden bahsetmek mümkündür. Bu açıdan hangi sektörde hizmet sağlıyor olursanız olun muhtemelen hedef kitlenizin büyük bir çoğunluğu sosyal medya kullanmaktadır. Nitekim güncel verilere baktığımızda global anlamda sosyal medya kullanımının 4 milyarı aştığını görmekteyiz. Bu da doğal olarak markaların sosyal medya stratejilerine önem vermesinin en büyük nedenidir.

Kullanıcı sayısının çok olması bir kenara insanların sosyal medyada harcadıkları zamanı da azımsamamak gerekir. Günümüzde ortalama olarak bir insanın internette geçirdiği vakit 7 saati bulmaktadır. Bu sürenin yarıdan fazlasının sosyal medya platformlarına ait olduğu da ayrı bir gerçektir. Bu anlamda sosyal medya yönetimi, markanızın sosyal medya kullanıcılarıyla anlamlı etkileşimlerde bulunması için iyi bir fırsattır. Verimli bir sosyal medya yönetimiyle potansiyel müşterilerinize harekete geçirici mesajlar iletebilir, hizmetlerinizden haberdar edebilirsiniz. Ruber Media olarak sizlere bu noktalarda efektif bir destek sunmaktayız.

Londra Sosyal Medya Yönetimi Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Sosyal medya yönetimi kapsamında sizlere son derece geniş bir hizmet vadetmekteyiz. Bu doğrultuda sizler için sağladığımız katkıları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Markanızın sosyal medya iletişimindeki ihtiyaçlarını belirleyerek bu doğrultuda bir strateji oluşturuyoruz.
  • Sosyal medyadaki takipçilerinizden gelen etkileşimleri analiz ederek bu verileri markanızın gelişimi açısından anlamlı geri bildirimlere dönüştürüyoruz.
  • Müşterilerinizin yaşaması muhtemel sorunları cevaplıyor, onlara ideal çözümler sunuyoruz. Böylelikle markanızın müşterilerinizle güvene dayalı bir ilişki kurmasına yardımcı oluyoruz.
  • Sosyal medya yönetimi kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm işlemleri raporlayarak belli zaman aralıklarıyla sizlere sunuyoruz. Böylelikle markanız için verimli olması muhtemel adımlar atmanızı kolaylaştırıyoruz.

Sosyal medya çözümlerimiz hakkında bilgi edinmeyi isterseniz, sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.